Super Firma będzie pomagała w prowadzeniu biznesu również przez organizację szkoleń (webinary, szkolenia tematyczne), ułatwianie dostępu do finansowania (kredyty, dotacje), organizację eventów, wspólnych imprez ogólnych i tematycznych, a także promocję Uczestników wśród pozostałych Uczestników Programu Super Firma.

Działania te będą podejmowane przede wszystkim przy współpracy z aktywnymi Uczestnikami Programu Super Firma.

edną najciekawszych z aktywności Super Firmy jest zrzeszanie Uczestników w ramach tzw. grup zakupowych. Daje to możliwość nabywania towarów i usług po wynegocjowanych dla hurtowego zakupu cenach. Czy dbający o biznes przedsiębiorca odmówi zakupu nowego samochodu z korzystną zniżką ? Na tym polu Super Firma już działa. Choć, może to jest i dobry pomysł kupić hurtowo papier xero, komputery albo stal ? Właśnie w takim celu powstała Super Firma.

amo uczestnictwo w Programie Super Firma jest już potwierdzeniem aktywnej działalności gospodarczej zweryfikowanej w odpowiednich bazach (CEIDG, KRS, GUS). Uczestnik Programu Super Firma dostaje potwierdzenie poprzez wpis na stronie organizatora (e-wizytówka). Tym samym jest to podstawowy sposób Promocji Uczestnika, który korzysta w ten sposób z promocji Programu i Certyfikatu Super Firma.

rogram jest realizacją Idei Super Firmy. Ma na celu dostarczyć rozwiązania ułatwiające polskim przedsiębiorcom prowadzenie biznesu. Podstawowym celem jest zrzeszenie przedsiębiorców i wspomaganie w prowadzeniu ich działalności. Oczywiste jest, że działania grupy są bardziej skuteczne niż działania jednostki. Istotna też jest wymiana kontaktów i możliwość nawiązywania współpracy pomiędzy Uczestnikami Programu. Głównym celem Programu Super Firma jest wspieranie swoich Uczestników do wzajemnego nawiązywania kontaktów i prowadzenia biznesu. Korzystniejsza jest bowiem współpraca z przedsiębiorcą, którego się wcześniej poznało, z przedsiębiorcą, który otrzymał rekomendację.

Program SUPER FIRMA

Aby zostać Uczestnikiem Programu Super Firma należy wysłać zgłoszenie i przejść proces certyfikacyjny.

odjęcie uczestnictwa w Programie Super Firma jest właśnie takim pierwszym krokiem – daj się poznać. Super Firma aby zacieśnić współpracę będzie organizowała dla swoich Uczestników eventy, imprezy tematyczne i ogólne, w sposób zorganizowany umożliwiała dostęp do kontaktów. Bezpośredni telefon do innego przedsiębiorcy wpisanego na listę Uczestników Super Firmy jest bardzo dobrym rozwiązaniem – w końcu wszyscy jesteśmy w tej samej grupie, a to oznacza łatwiejsze nawiązywanie kontaktu.

Organizatorem Programu SUPER FIRMA jest:

One Man Business Solutions

ul. Szczęśliwicka 35/47, 02-353 Warszawa

NIP: 5261517101

tel: +48 513 013 530

e-mail: kontakt@superfirmapl.pl

Organizatorem Programu SUPER FIRMA jest:

One Man Business Solutions

ul. Szczęśliwicka 35/47, 02-353 Warszawa

NIP: 5261517101

tel: +48 513 013 530

e-mail: kontakt@superfirmapl.pl

© One Man Business Solutions 2018/2019